Léčivé doteky - 120 minut

Popis

Léčivé doteky je péče o tělo ve všech jeho formách, která trvá déle než klasická masáž. Léčivé doteky je posvátný prostor, jenž otevírá prostor alchymii těla. Proces samoléčení: uvolnění těla, emocionální detox a Duchovní růst

V průběhu péče se střídá dynamika: Dynamický dotek, jemný dotek a klid. Dotek je cílen k energetickým drahám těla. Součástí péče je muzikoterapie, jako ten nejjemnější dotek léčivých tónů křišťálových mís. Čisté tóny zvyšují energetickou úroveň jednotlivých buněk a tělo tak získává svoji přirozenou vibrační charakteristiku. Celá péče je rituál: Krok za krokem k harmonii, Celistvosti, ke zdraví.

Tělo dostane informaci a odnáší si možnost začít se léčit. Tento proces pokračuje a může trvat až 21 dní. Opakování se doporučuje 3x až 5x , péče není nikdy stejná, vždy respektuje potřebu těla

Před péčí samotnou pokud možno nejíst a po péči se alespoň dvanáct hodin nekoupat

Na tuto péči je potřeba si vyhradit dvě až tři hodiny času. Delší varianta je spojená s kakaovým rituálem pro delší spočinutí v klidu, již bez doteku. Možnost sdílet, nebo v tichu nechat doznívat předešlou zkušenost.

Přejete si delší variantu, potom je časová náročnost zhruba 3 hodiny s odměnou 4000,- Kč. Prosím, v tomto případě dejte mi vědět, aby pro Vás byl tento čas vymezen. Pokud vám rezervační systém nenabízí termín v dohledné době, kontaktujte mne
telefonicky: 608 929 101
nebo emailem: marcelamasopustova@gmail.com

Léčivé doteky - 120 minut

Podrobnosti

3 000 Kč

O nás

Slogan

Každý v sobě nosí kousek svého ticha, radosti i klidu.

Kdo jsme

Vítejte ve světě jemného doteku.
Vědomý dotek je o naslouchání jemným vlnám v těle, kdy citlivé dlaně vnímají cestu Dechu, pohyb kostí a plynutí celým tělem v jeho nejjemnějších vrstvách.
Vědomým dotekem, se tělo nejen hluboce regeneruje, ale pravidelnou péčí podporuje samo-léčivý proces a důvěru v moudrost vlastního těla. Ošetřením o nic neusilujeme, jen si pozorně všímáme přirozené cesty jež se v těle otevírá a vzájemné důvěře ji následujeme. Vstupujeme do prostoru, kde zdraví je stále přítomné: Odtud se aktivují léčivé zdroje. Krok za krokem blížíme se Esenci ..

Pokud je proudění v těle plynulé a silné, je v těle udržováno zdraví i harmonie těla a mysli.

???? Vážený kliente,
Zcela rozumím, že klienti musí občas změnit či zrušit domluvenou schůzku. Pokud budete potřebovat změnit rezervaci, prosím Vás o včasné oznámení, jinak budu účtovat storno z ceny vámi vybrané služby. Včasnou zprávou mi dáváte čas, zaplnit vzniklou mezeru a objednat jinou osobu.
Je-li účastníkem zrušena účast 2 a méně dní před začátkem domluveného termínu, storno činí 50%
Děkuji za pochopení

www.marcelamagdalena.cz

Adresa

Veletržní 29, Praha 7

!! Pro setkání v Plzni - Bezručova 29, Plzeň - Vnitřní město

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

Zavřeno

úterý

10:00 – 19:15

středa

09:00 – 18:15

čtvrtek

Zavřeno

pátek

Zavřeno

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno